TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA

TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA WARSZAWA

Terapia antynikotynowa aparatem Bicom umożliwia wygaszenie głodu nikotynowego.
Rzucanie palenia przy wsparciu urządzenia Bicom daje znakomite rezultaty.

Terapia antynikotynowa za pomocą biorezonansu umożliwia:

• wygaszenie głodu nikotynowego
• odczuwalne efekty już po pierwszym zabiegu
• rzucenie palenia bez względu na to jak długo jest się pod wpływem nałogu
• rzucenie palenia bez względu na to jak dużo papierosów dziennie się wypala
• rzucenie palenia bez stosowania środków zawierających nikotynę (gumy, plastry)

Terapia jest bezbolesna i bezinwazyjna

Przeciwskazaniem do terapii antynikotynowej biorezonansem jest rozrusznik serca i pierwszy trymestr ciąży.

JAK TO DZIAŁA:

1.

Umieszczamy niedopałek w elektrodzie kubkowej podłączonej do urządzenia Bicom;

2.

Osoba poddawana terapii zostaje również podłączona do aparatu za pomocą elektrod;

3.

Następnie włączany jest program „antynikotynowy” wysyłający odpowiednią częstotliwość drgań, która wygasza głód nikotynowy;

Terapia antynikotynowa – Co robić kiedy typowe metody rzucania palenia zawodzą

O szkodliwości palenia tytoniu powiedziano już bardzo wiele. Pomimo licznych kampanii społecznych i jednoznacznych wyników badań naukowych, po papierosy wciąż sięgają miliony ludzi na całym świecie. Palenie to nałóg szkodzący nie tylko jednej osobie, udowodniono negatywny wpływ dymu nikotynowego na osoby niepalące, a dzieci przebywające wśród palaczy same częściej sięgają po papierosy w dorosłym życiu. Nałóg nikotynowy powoduje bardzo silne uzależnienie, działa destrukcyjnie na zdrowie i otoczenie, a co równie istotne, drenuje kieszenie. Często próby rzucenia palenia nie przynoszą żadnych efektów. To znak, że niezbędna będzie skuteczna terapia antynikotynowa.

Biorezonans jako metoda na rzucenie palenia

Na czym polega rzucanie palenia za pomocą Biorezonansu? Biorezonans pomaga oczyścić organizm z toksyn. W przypadku nałogowych palaczy, będą to oczywiście toksyny dostarczane wraz z wdychanym dymem nikotynowym. Terapia pomaga również wygasić głód nikotynowy, bez konieczności wspomagania terapii gumami, czy tabletkami antynikotynowymi. Proces leczenia rozpoczyna się od umieszczenia niedopałka w elektrodzie kubkowej, a osoba poddana leczeniu zostaje podłączona za pomocą elektrod do urządzenia Bicom. Kolejny krok, to uruchomienie specjalistycznego programu, który wysyłając drgania o odpowiedniej częstotliwości skutecznie tłumi głód nikotynowy. Należy jednak pamiętać, że proces wychodzenia z nałogu to także praca własna. Dzięki połączeniu technologii i determinacji mamy jednak realną szansę rzucenia papierosów na zawsze.

 
Biorezonans i rzucenie palenia? Opinie mile zaskakują

Biorezonans jest po prostu skuteczny”- Z takimi opiniami na temat tej metody rzucania palenia możemy się spotkać wśród internautów, ale nie tylko. Metoda uważana jest za wysoce skuteczne narzędzie w medycynie niekonwencjonalnej i zalecana przez terapeutów. Nawet 80% pacjentów deklaruje, że do całkowitego pozbycia się uporczywej chęci palenia wystarczy jeden zabieg, bez względu na liczbę dotychczas wypalanych papierosów. Warto podkreślić, że to bezbolesny i bezinwazyjny sposób na uwolnienie się od wyniszczającego nałogu, całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Jedynymi przeciwwskazaniami są; wszczepiony rozrusznik serca, oraz ciąża.


Terapia antynikotynowa. Zacznij od zaraz!

Terapia antynikotynowa BRT sprawdzi się doskonale u pacjentów, których pokonały inne konwencjonalne próby pozbycia się nałogu. Dzięki wykorzystaniu drgań pola elektromagnetycznego jest jedną z najbardziej naturalnych metod walki z nałogiem. Od zarania dziejów to właśnie natura była najlepszym lekarstwem. Dzięki zrozumieniu natury i połączeniu jej z osiągnięciami nauki, leczenie nałogu staje się niezwykle skuteczne. Warto rozpocząć walkę z nałogiem właśnie od biorezonansu, a możliwe, że uda się rzucić palenie za pierwszym razem!.