OPINIE

„Trafiłam do Pani Lidii na terapię Bicomem po wielu latach niewłaściwych diagnoz, po setkach kosztownych nietrafionych badań i wielu niezbyt pomocnych terapiach. Po kilku miesiącach terapii mogę powiedzieć, że zaczęłam nowy etap. Wreszcie czuję się tak, jak wyobrażałam sobie, że osoba w moim wieku (36 lat) powinna się czuć, a nie jak schorowana staruszka bez sił, z ciągłymi bólami i coraz to nowymi objawami.”

Justyna Jaszczak

„Panią Lidię poznałam gdy potrzebowałam pomocy w leczeniu mojej córeczki. Mieliśmy za sobą wyczerpujące badania i testy kliniczne, które nie potwierdzały żadnych diagnoz, a córka bardzo źle się czuła, nie mogła normalnie funkcjonować wśród rówieśników. Dzięki profesjonalnemu podejściu i empatii Pani Lidii już po kilku terapiach zauważyłam poprawę samopoczucia mojego dziecka. Po kilkumiesięcznej terapii córka wróciła do zdrowia. W trakcie terapii Pani Lidia udziela wszystkich niezbędnych informacji i odpowiada na nurtujące pytania. Jest bardzo uważna na człowieka i jego potrzeby. Do niczego nie namawia. Słucha. Pani Lidia jest osobą o wysokiej etyce zawodowej, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. To osoba godna polecenia i zaufania.”

Joanna Skoczeń

„Do pani Lidii skierowała mnie dr Zofia Lorens-Litka, ponieważ miałam ciągłe problemy z poziomem energii, spowodowane przepracowaniem i stresem. Nie pomagała ani zdrowa dieta, ani aktywność fizyczna. Już po kilku seansach z biorezonansem poczułam się znacznie lepiej i spadki energii całkowicie zniknęły. Do dziś regularnie korzystam z usług pani Lidii i co tydzień doładowuję swoje baterie.  Gorąco polecam wszystkim zestresowanym, przepracowanym i przemęczonym. To działa! Odzyskacie energię na nowo!”

Natalia J. Kraus

„Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić tutaj, do Pani Lidii. Podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne, terapia okazała się naprawdę pomocna, czuję się teraz dużo lepiej niż na początku choroby. Wiele informacji otrzymałam łatwym zrozumiałym językiem. Miałam w organizmie pasożyty i bakterie dróg moczowych. Testy potwierdziły trafną diagnozę, a leczenie przeprowadzone zostało z bardzo dobrym efektem w postaci doprowadzenia mnie do stanu dobrego funkcjonowania. Polecam serdecznie.”

Anna Michałowska

„Trafiłam do Pani Lidki po 1,5 roku borykania się z wieloma objawami, które nie znajdowały odzwierciedlenia w badaniach lekarskich. Te objawy to – na początku obrzęki Quinckego, postępujące osłabienie organizmu, czasem uniemożliwiające pracę i funkcjonowanie, częsta chrypka, bóle głowy, bóle pod prawym żebrem, bóle brzucha, ciągle katar, piekące i łzawiące oczy, alergie nie wiadomo na co, zmiany skórne, okresowo reflux, czasem światłowstręt i przeczulica na zapachy… Lekarz internista zlecił mi badania krwi, testy alergii skórnych i wziewnych, usg jamy brzusznej, gastroskopię, rtg klatki piersiowej – wszystkie badania były w normie. Na forach internetowych znalazłam poradę, że w takich nie wyjaśnionych sytuacjach pomaga Para Farm, zastosowałam, pomógł, ale po 3 tygodniach objawy wróciły. W jednym z warszawskich gabinetów zrobiłam Test Volla (badająca miała chyba tylko 10 fiolek, za mało żeby znaleźć konkretny patogen), nie uzyskałam informacji. Wykonałam teżVega Test, też nie uzyskałam informacji, poza jakimiś ogólnymi stwierdzeniami, że organizm jest osłabiony. Pani Lidka na pierwszej wizycie wykryła patogen Leishmania donovani, przyczynę choroby tropikalnej przenoszonej przez ukąszenie komara. Okazało się, że pierwsze objawy wystąpiły w 2 miesiące po moim pobycie w Hiszpanii. Książkowo objawy pojawiają się w 2 do 4 miesięcy po zakażeniu, dlatego można ich nie łączyć z podróżą, ja nie łączyłam, nikt z podróżujących ze mną osób nie był chory. Wszystko się nagle złożyło! Gdybym zamiast do internisty, trafiła do lekarza medycyny tropikalnej, zapytałby o moje podróże. Zapewne oszczędziłoby mi to chorowania przez wiele miesięcy, jednak terapia szpitalna tego patogenu jest bardzo toksyczna i nie daje gwarancji wyleczenia. Pani Lidka zaleciła mi kompleks ziół oraz zabiegi biorezonansem. Po 5 tygodniach wróciłam do zdrowia. Pani Lidko, dziękuję! ”

Renata Ruszniak