Pragniesz uporać się ze swoimi dolegliwościami za pomocą nieinwazyjnego, skutecznego oraz komfortowego zabiegu? Innowacyjnym i niezwykle popularnym sposobem leczenia nałogów oraz chorób jest biorezonans. Co warto o nim wiedzieć?

Jak działa biorezonans? 

Działanie biorezonansu zakłada, że każda komórka w ciele człowieka emituje elektromagnetyczne pole o określonej częstotliwości. Z drugiej strony każdy wirus, bakteria oraz pasożyty mają swój własny, inny niż komórki ludzkie wzorzec częstotliwości. Możemy więc wyróżnić dwa rodzaje drgań, które istnieją w organizmie – są to naturalne drgania fizjologiczne oraz zakłócające zdrowie drgania patologiczne. Jak w tej sytuacji działa Bicom, czyli aparat do wykonywania biorezonansu? Odczytuje on pola elektromagnetyczne, rozdzielając drgania patologiczne od harmonicznych. Następnie wygasza negatywne drgania oraz wzmacnia te fizjologiczne. W ten sposób eliminujemy patogeny zakłócające prawidłowe funkcjonowanie organizmu i wraca on do równowagi, a my czujemy się znacznie lepiej. 

Dla kogo polecany jest biorezonans?

W ostatnich latach coraz więcej osób zwraca się w stronę alternatywnych metod leczenia. Terapia biorezonansem polecana jest szczególnie osobom, które:

  • są zestresowane oraz przemęczone
  • nie mogą poradzić sobie z dolegliwościami za pomocą medycyny konwencjonalnej
  • nie mogą znaleźć przyczyny swojego złego samopoczucia
  • chcą pozbyć się nałogu 
  • posiadają przewlekle chore dzieci, wobec których nieskuteczna jest medycyna konwencjonalna

Testy alergiczne wykonane za pomocą biorezonansu

Za pomocą biorezonansu przeprowadzić można testy alergii – dotyczy to zarówno alergii pokarmowych, jak i wziewnych. Jest to niezwykle szybki, a zarazem skuteczny sposób wykrywania alergenów, które znacząco obciążają organizm. W czasie testu używa się próbek alergenów wziewnych, pokarmowych, syntetycznych oraz naturalnych. Istnieje opcja przyniesienia nawet swoich własnych alergenów – może to być sierść psa lub kota wraz z naskórkiem. Podczas całego zabiegu dowiemy się, który alergen jest tym centralnym, odpowiedzialnym za pojawianie się innych reakcji alergicznych, a następnie możemy skorzystać ze skutecznego odczulania. 

Terapie, które poprawiają zdrowie i samopoczucie

Nierzadko złe samopoczucie spowodowane jest zakażeniem pasożytami. Mogą one nawet być przyczyną dolegliwości, takich jak przeziębienia, zmęczenie, bóle brzucha, alergia czy anemia. Wykrycie pasożytów za pomocą tradycyjnych badań jest niezwykle trudne. Natomiast biorezonans nie tylko pomaga skutecznie zdiagnozować pasożyty, ale też grzyby, bakterie oraz wirusy. Co więcej, terapia podczas której eliminuje się negatywne czynniki, nie wyniszcza flory bakteryjnej i nie powoduje skutków ubocznych. Zabiegi te można wykonywać nawet u małych dzieci, poniżej 3 lat. Terapia biorezonansu jest skuteczna również w przypadku przewlekłych bólów przy stanach zapalnych, neuralgicznych oraz reumatycznych. To również doskonały zabieg na wyciszenie oraz uspokojenie układu nerwowego. Już po pierwszej terapii obserwuje się redukcje stresu oraz mniejszą wrażliwość na sytuacje nerwowe. 

Sprawdź: testy i terapie biorezonansem