Czuje się źle, mimo dobrych wyników badań?

Sytuacja, w której czujemy się źle i nie potrafimy znaleźć przyczyny naszego niepokojącego samopoczucia może przytrafić się każdemu. Jeśli i Tobie zdarzyło się odwiedzić lekarza i nie znaleźć źródeł swojego problemu, warto zwrócić się w stronę mniej konwencjonalnych, lecz skutecznych i coraz popularniejszych sposobów na terapię i diagnozę. Pomóc może biorezonans.

Prawda jest taka, że jesteśmy mistrzami w zamiataniu pod dywan niepokojących objawów w naszych ciałach. Chroniczne złe samopoczucie tłumaczymy nadmiarem obowiązków, przemęczeniem i stresem. Nie dbamy o siebie i zapominamy o naszym zdrowiu do momentu, kiedy zaczyna się ono w końcu dopominać o uwagę i alarmujące symptomy nie tylko nie ustępują, a często narastają.

Nasze złe samopoczucie może mieć wiele przyczyn. Infekcje, nietolerancja pokarmowa, obciążenie metalami lub pasożyty to tylko niektóre z nich. Często okazuje się, że w ich przypadku medycyna konwencjonalna zawodzi zarówno na etapie ustalenia powodu złego nastroju, jak i znalezienia remedium.

Tradycyjne badania często nie wykrywają przyczyny choroby.

Dlaczego tradycyjna medycyna właśnie w takich przypadkach może zawodzić? Możliwości jest kilka: między inny źle dobrane przez lekarzy testy, które dodatkowo często nie mają odpowiedniej czułości. Bywa, że rezultaty testów są fałszywie negatywne, jak w przypadku testu Elisa na Borrelię ( borelioza ). Jeśli zastanawiasz się, co w takim razie może ci pomóc, gubisz się w gąszczu porad i sposobów, które ostatecznie nie działają, pomyśl o testach biorezonansowych w Warszawie. To niezwykle skuteczna i bezpieczna (nawet dla małych dzieci) metoda na wykrycie przyczyny twojej choroby.

Jakie objawy powinny cię zaniepokoić?

Jakie objawy powinny cię zaniepokoić? Lista jest dość długa: notoryczne zmęczenie, drażliwość, zaburzenia snu, zgrzytanie zębami, nawracające bóle żołądka, bóle głowy, stawów i kości, zły stan skóry,  włosów i paznokci, obniżona odporność organizmu, alergie, „cienie” pod oczami, nadwaga lub niepokojący spadek masy ciała. Jeśli zauważasz u siebie którykolwiek z tych objawów, a konwencjonalne badania do tej pory nie były w stanie ustalić przyczyny chronicznych dolegliwości, warto zwrócić się w stronę mniej konwencjonalnych metod terapii.

Czy biorezonans może Ci pomóc?

Biorezonans jest doskonałym narzędziem diagnostycznym, które pozwala na ustalenie przyczyny złego samopoczucia i nawracających objawów chorobowych oraz wyleczyć je bez skutków ubocznych. W Europie znany od ponad 30 lat, w Polsce zdobywa coraz większe zaufanie i popularność wśród pacjentów. Bazuje na drganiach, które emituje każda komórka, narząd, organizm: aparat do biorezonansu (Bicom) wykrywa patologiczne wzorce częstotliwości w naszym ciele i ustala, co jest ich przyczyną. Co ważne, diagnostyka jest niemal natychmiastowa, a terapia skutecznie wspomaga organizm w powrocie do optymalnego poziomu funkcjonowania. 

Co zrobić w przypadku wykrycia pasożytów?

W przypadku wymienionych wcześniej objawów jedną z przyczyn mogą być pasożyty, takie jak glisty, tasiemce, owsiki, lamblie, drożdżaki. Co więc zrobić w przypadku, kiedy rzeczywiście wykryłeś ich obecność w swoim organizmie? Oczywiście możesz zdecydować się na metody rekomendowane przez lekarzy, jednak przyjmowanie leków przeciw pasożytom budzi obawy związane przede wszystkim ze szkodliwymi dla organizmu objawami ubocznymi. Aby uchronić się przed tym problemem i spać spokojnie, warto sięgnąć po preparaty ziołowe, które są nieinwazyjne dla naszego ciała, a jednocześnie stosowane w połączeniu z terapią biorezonansową dają świetne efekty. Pamiętaj równocześnie o podstawowych zasadach dbania o zdrowie, takich jak stosowanie odpowiedniej diety i przestrzeganie zasad higieny. I na koniec – warto wiedzieć również o tym, że w przypadku pojawienia się pasożytów u jednego z członków rodziny konieczne jest, aby wszyscy pozostali domownicy również podjęli się terapii.

Zobacz więcej: testy obciążeń organizmu,  eliminacja pasożytów